Strona główna Hovawart "użyteczny" Sportowo, szkoleniowo Aktywna Jesień z Hovkiem

Aktywna Jesień z Hovkiem

Dzień dobry,
mamy na pokładzie miłośników hovawartów? Puszcza oczko
Owczarki mają swoje mistrzostwa, Wielkopolska ma "Dni Hovawarta", a my planujemy "Aktywną Jesień z Hovkiem".Serdecznie zapraszamy na trening obrony sportowej z Michałem Szczyptą (https://m.facebook.com/michalusK9/) oraz bezpłatne warsztaty dla opiekunów młodych hovawartów (budowanie relacji, nauka skupiania uwagi psa na przewodniku, zabawa z psem, nagradzanie, proste komendy). Wszystkich przewodników aktywnych hovków zapraszamy na wspólne treningi (posłuszeństwo, tropienie sportowe).


Szczegółowe informacje:

termin: 23-24.10.2021 r.
miejsce: Połomia k. Tarnowskich Gór (woj. śląskie)
Liczba miejsc ograniczona

W planie:

23.10.2021 r. - trening obrony sportowej
23/24.10.2021 r. - pozostałe aktywności                
koszt: trening obrony - 90 zł
opłata za możliwość korzystania z obiektów - ok. 25 zł

"Psiolubna" baza gastronomiczno-noclegowa: Dworek Myśliwski w Brynku. (https://m.facebook.com/dworekmysliwski/)
Podczas spotkania będzie możliwość zapoznania się z ofertą sklepu z artykułami dla psów Wesoła Sznupka (https://m.facebook.com/WesolaSznupka/?tsid=0.48942916899696143&source=result)

Pytania i zgłoszenia proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w wiadomości prywatnej.

Zapraszamy! Uśmiech

 

Migawki

Żeby marzenia spełniać, trzeba je mieć, proste. A tym prostsze, że w hodowli Mieć Marzenia urodził się właśnie komplecik majowych marzeń. I to poniekąd z marszu spełnionych, co znacząco skraca czas oczekiwania na realizację marzenia i podwyższa statystyki spełnialności. Same korzyści! Więcej TUTAJ.