Strona główna Konkursy i sondy 2 konkurs fotograficzny portalu Polska.Hovawart

2 konkurs fotograficzny portalu Polska.Hovawart

"HOVAWART UŻYTECZNY"

Słownik Języka Polskiego informuje, że użyteczny to znaczy "przynoszący pożytek, potrzebny do czegoś, pomagający komuś w czymś". Bardzo jesteśmy ciekawi, w czym użyteczne są dla Was Wasze użytkowe psy? Ganianie za pozorantem jest użytkowe, ale czy pożyteczne i użyteczne? ;-) A znane są przecież przypadki hovawartów przeprowadzających mycie wstępne naczyń w zmywarce, przesadzających kwiatki, eliminujących z szafy niemodne już buty... A to tylko wierzchołek góry lodowej użytecznej działalności naszych "użytków"! Niecierpliwie czekamy na Wasze fotograficzne dowody hovawarciej użyteczności!

Zapraszamy Was serdecznie do konkursu "HOVAWART UŻYTECZNY"

Słownik Języka Polskiego informuje, że użyteczny to znaczy "przynoszący pożytek, potrzebny do czegoś, pomagający komuś w czymś". Zatem bardzo jesteśmy bardzo ciekawi, w czym użyteczne są dla Was Wasze użytkowe psy?

Pokażcie nam hovawarcią użyteczność! Zapraszamy wszystkich miłośników hovawartów, nie tylko tych zrzeszonych na naszym portalu, do wspólnej zabawy z nagrodami, które ufundowała firma ROYAL CANIN. Dla trojga laureatów przygotowane zostały podarunki: firmowe kubki od naszego sponsora. Ruszamy już dziś! Do 12 26 czerwca 2012 r. czekamy na zdjęcia Waszych hovków - liczymy na pomysłowość i duuuużo zgłoszeń!

Zapraszamy do wspólnej zabawy, czekamy na zdjęcia!

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. "Hovawart użyteczny"

 1. Organizatorem konkursu jest portal POLSKA.HOVAWART (http://www.polska.hovawart.pl/).
 2. Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna, która prześle zdjęcie swojego autorstwa przedstawiające hovawarta (hovawart musi mieć udokumentowane pochodzenie).
 3. Celem konkursu jest promowanie psów rasy hovawart i integracja środowiska właścicieli.
 4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
  1. przesłanie max 2 zdjęć, na których znajduje się pies rasy hovawart (pies musi mieć udokumentowane pochodzenie), na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
  2. zdjęcia powinny być dobrej jakości - minimum 800x600 pikseli.
  3. każde zgłoszenie musi zawierać: imię psa (wraz z przydomkiem), imię i nazwisko autora, ewentualnie nazwę hodowli. Tytuł zdjęcia mile widziany.
  4. zgłoszone zdjęcie musi być pojedynczym ujęciem, to znaczy, że nie przyjmujemy kolaży złożonych z kilku fotografii.
  5. na zdjęciu nie może znajdować się imię psa, jego przydomek hodowlany ani nazwa hodowli, z jaką jest związany.
 5. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do nadesłanych prac, uznaniem niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na umieszczenie prac w powstającym archiwum fotografii, ich eksponowanie i powielanie w zakresie związanym z działalnością strony POLSKA.HOVAWART. Uczestnik wyraża także zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z niniejszym konkursem. Uczestnik konkursu zezwala na upublicznienie jego imienia i nazwiska oraz imienia i przydomka psa.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie przez uczestników konkursu praw osób trzecich.
 7. TERMINY:
  1. termin przyjmowania prac: do 12 26 czerwca 2012 r. Prace nadesłane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie,
  2. zdjęcia zostaną opublikowane na stronie POLSKA.HOVAWART 29 czerwca 2012 r.
  3. głosowanie będzie trwało od 29 czerwca do 10 lipca 2012 r.
  4. ogłoszenie wyników nastąpi 11 lipca 2012 r.
 8. Głosowanie odbędzie się za pomocą elektronicznej ankiety. Link do niej zostanie opublikowany na stronie POLSKA.HOVAWART 29 czerwca 2012 r. Głos na wybraną fotografię będzie można oddać tylko raz. Do końca trwania głosowania wyniki będą utajnione.
 9. Zwycięzcy konkursu - miejsce 1, 2 i 3 - zostaną wyłonieni w drodze głosowania, o którym mowa w punkcie 8. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę ROYAL CANIN, która jest oficjalnym sponsorem konkursu.
 10. Komunikaty i informacje na temat konkursu publikowane będą na stronie POLSKA.HOVAWART, na portalu Forum Hovawart oraz na Facebooku w profilu POLSKA.HOVAWART.
 11. Nagrodą są firmowe kubki od firmy ROYAL CANIN. Nagrody zostaną rozesłane pocztą, dlatego zwycięzcy są zobowiązani odpowiedzieć na mail informujący o wygranej. Mail zwrotny powinien zawierać pełne dane adresowe zwycięzcy, dzięki którym organizator będzie mógł przesłać nagrody rzeczowe. Nagrody wysyłamy wyłącznie na terenie Polski.
 12. W przypadku, gdy na pierwszych trzech miejscach znajdą się dwie fotografie jednego użytkownika, zostaje mu przyznane miejsce, ale nagroda rzeczowa przechodzi na kolejne wyróżnione zdjęcie, które uzyskało największą ilość głosów, np. na miejsce 4. Jeden uczestnik konkursu nie może uzyskać dwóch nagród rzeczowych.
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
  1. zgłoszone zdjęcie musi być pojedynczym ujęciem, to znaczy, że nie przyjmujemy kolaży złożonych z kilku fotografii.
 

Migawki

Wrzesień. Jak to mówią, pora na muchomora, czyli grzybiarze ruszają w leśną głuszę. A komu grzybów wciąż mało, komu się zawsze marzy jajecznica z koźlarzy (dziś w rym jak w dym, są takie dni, przepraszamy), to pod koniec września szykuje się wysyp koźlaków (łac. leccinum) w hodowli Leccinum. Wprawdzie przed tymi egzemplarzami trzeba będzie jajecznic raczej bronić, żeby ich podstępnie nie pochłonęły (to taki spoiler alert dla hovkowych debiutantów), ale co kozak, to kozak! Szczegóły TUTAJ.