Strona główna Konkursy i sondy Konkurs 3/2012 - Pocztówka świąteczna

Konkurs 3/2012 - Pocztówka świąteczna

KONKURS BŁYSKAWICZNY JAK PŁATKI (ŚNIEGU) I PRZELOT GWIAZDY BETLEJEMSKIEJ PO NIEBOSKŁONIE

Bo nie ma czasu, nie ma czasu, święta za pasem, a kartki z życzeniami jeszcze niegotowe! Ponieważ przedświąteczna gorączka już przekroczyła 36.6 stopnia, nie zajmiemy Wam dużo czasu, od razu mówimy, o co chodzi. Chodzi o kartkę świąteczną portalu Polska.Hovawart. Wy nam przysyłacie zdjęcie, które nadaje się Waszym zdaniem na kartkę bożonarodzeniową. Warunek - ma być na nim hovawart. My zachwycamy się zdjęciami, potem je szybko publikujemy, potem robimy błyskawiczne głosowanie, a na koniec zwycięskie zdjęcie trafia na naszą kartkę. A kto wie, może i pozostałe zdjęcia z pierwszej trójki również? Tym razem nie ma nagrody rzeczowej, choć zwycięską kartkę prześlemy pocztą Puszcza oczko.
Zapraszamy, bawcie się z nami!

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. "Pocztówka świąteczna!"

 1. Organizatorem konkursu jest portal POLSKA.HOVAWART (http://www.polska.hovawart.pl/).
 2. Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna, która prześle zdjęcie swojego autorstwa przedstawiające hovawarta (hovawart musi mieć udokumentowane pochodzenie).
 3. Celem konkursu jest promowanie psów rasy hovawart i integracja środowiska właścicieli.
 4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
  1. przesłanie max 3 zdjęć, na których znajduje się pies rasy hovawart (pies musi mieć udokumentowane pochodzenie), na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
  2. zdjęcia powinny być dobrej jakości - minimum 800x600 pikseli.
  3. każde zgłoszenie musi zawierać: imię psa (wraz z przydomkiem), imię i nazwisko autora, ewentualnie nazwę hodowli. Tytuł zdjęcia mile widziany.
  4. zgłoszone zdjęcie musi być pojedynczym ujęciem, to znaczy, że nie przyjmujemy kolaży złożonych z kilku fotografii.
  5. na zdjęciu nie może znajdować się imię psa, jego przydomek hodowlany ani nazwa hodowli, z jaką jest związany.
 5. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do nadesłanych prac, uznaniem niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na umieszczenie prac w powstającym archiwum fotografii, ich eksponowanie i powielanie w zakresie związanym z działalnością strony POLSKA.HOVAWART. Uczestnik wyraża także zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z niniejszym konkursem. Uczestnik konkursu zezwala na upublicznienie jego imienia i nazwiska oraz imienia i przydomka psa.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie przez uczestników konkursu praw osób trzecich.
 7. TERMINY:
  1. termin przyjmowania prac: do 17 grudnia 2012 r. Prace nadesłane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie,
  2. zdjęcia zostaną opublikowane na stronie POLSKA.HOVAWART 18 grudnia 2012 r.
  3. głosowanie będzie trwało od 18 do 20 grudnia 2012 r. TYLKO 3 DNI!
  4. ogłoszenie wyników nastąpi przed 25 grudnia 2012 r., ale do czasu rozesłania kartki wyniki pozostaną tajne. Chodzi o niespodziankę! Uśmiech
 8. Głosowanie odbędzie się za pomocą elektronicznej ankiety. Link do niej zostanie opublikowany na stronie POLSKA.HOVAWART 18 grudnia 2012 r. Głos na wybraną fotografię będzie można oddać tylko raz. Do końca trwania głosowania wyniki będą utajnione.
 9. Zwycięzcy konkursu - miejsce 1, 2 i 3 - zostaną wyłonieni w drodze głosowania, o którym mowa w punkcie 8. Zwycięzcy otrzymają dyplomy uznania, a główną nagrodą będzie umieszczenie zwycięskiego zdjęcia na kartce świątecznej portalu POLSKA.HOVAWART.
 10. Uwaga, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania w projekcie kartki także zdjęć, które zajęły 2 i 3 miejsce.
 11. Komunikaty i informacje na temat konkursu publikowane będą na stronie POLSKA.HOVAWART, na portalu Forum Hovawart oraz na Facebooku w profilu POLSKA.HOVAWART.
 12. Nagrodą są dyplomy uznania oraz elektroniczna kartka świąteczna. Nagrody zostaną rozesłane pocztą, dlatego zwycięzcy są zobowiązani odpowiedzieć na mail informujący o wygranej. Mail zwrotny powinien zawierać pełne dane adresowe zwycięzcy. Nagrody wysyłamy wyłącznie na terenie Polski.
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
  1. zgłoszone zdjęcie musi być pojedynczym ujęciem, to znaczy, że nie przyjmujemy kolaży złożonych z kilku fotografii.
 

Migawki

Zaczynamy hodowlany październik i to od razu w sam środek tarczy. Na zapowiedzi daje Unalome. Szczegóły TUTAJ.