Strona główna Konkursy i sondy konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta

konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta

"przyjaciel hovawarta"

Że pies jest przyjacielem człowieka, wiadomo nie od dzisiaj (choć może nie po wszystkich ludziach to widać). Że hovawart jest dobrym przyjacielem, wiemy tym lepiej. Ale jakich przyjaciół ma hovawart? Czy to nie ciekawe? Zapraszamy do pierwszego w tym roku konkursu, przedstawcie nam przyjaciół swoich hovków! Mogą to być ludzie, zwierzęta, przedmioty..., w końcu przyjaźń jest ślepa. Kogo/co lubią nasze psy, z kim/z czym się dobrze czują? Może powstać bardzo ciekawa galeria!

Zapraszamy Was serdecznie do konkursu "przYjaciel hovawarta"

Z kim przyjaźni się najlepszy przyjaciel człowieka? Bo przecież niekoniecznie tylko z człowiekiem. Przedstawcie nam przyjaciół swoich hovawartów.
Zapraszamy wszystkich miłośników hovawartów, nie tylko tych zrzeszonych na naszym portalu, do wspólnej zabawy z nagrodami, które ufundowała firma EUKANUBA. Dla trojga laureatów nasz sponsor przygotował podarunki: dwutomowe albumy ze zdjęciami psów i lapidarnymi opisami ras.
Ruszamy już dziś! Do 17 lutego 2013 r. czekamy na zdjęcia Waszych hovków - liczymy na zalew przyjacielskich zgłoszeń!

Zapraszamy do wspólnej zabawy, czekamy na zdjęcia!

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. "Przyjaciel hovawarta"

 1. Organizatorem konkursu jest portal POLSKA.HOVAWART (http://www.polska.hovawart.pl/).
 2. Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna, która prześle zdjęcie swojego autorstwa przedstawiające hovawarta (hovawart musi mieć udokumentowane pochodzenie).
 3. Celem konkursu jest promowanie psów rasy hovawart i integracja środowiska właścicieli.
 4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
  1. przesłanie max 2 zdjęć, na których znajduje się pies rasy hovawart (pies musi mieć udokumentowane pochodzenie), na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
  2. zdjęcia powinny być dobrej jakości - minimum 800x600 pikseli.
  3. każde zgłoszenie musi zawierać: imię psa (wraz z przydomkiem), imię i nazwisko autora, ewentualnie nazwę hodowli. Tytuł zdjęcia mile widziany.
  4. zgłoszone zdjęcie musi być pojedynczym ujęciem, to znaczy, że nie przyjmujemy kolaży złożonych z kilku fotografii.
  5. na zdjęciu nie może znajdować się imię psa, jego przydomek hodowlany ani nazwa hodowli, z jaką jest związany.
 5. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do nadesłanych prac, uznaniem niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na umieszczenie prac w powstającym archiwum fotografii, ich eksponowanie i powielanie w zakresie związanym z działalnością strony POLSKA.HOVAWART. Uczestnik wyraża także zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z niniejszym konkursem. Uczestnik konkursu zezwala na upublicznienie jego imienia i nazwiska oraz imienia i przydomka psa.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie przez uczestników konkursu praw osób trzecich.
 7. TERMINY:
  1. termin przyjmowania prac: do 17 lutego 2013 r. Prace nadesłane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie,
  2. zdjęcia zostaną opublikowane na stronie POLSKA.HOVAWART 20 lutego 2013 r.
  3. głosowanie będzie trwało od 20 do 24  lutego 2013 r.
  4. ogłoszenie wyników nastąpi 26 lutego 2013 r.
 8. Głosowanie odbędzie się za pomocą elektronicznej ankiety. Link do niej zostanie opublikowany na stronie POLSKA.HOVAWART 20 lutego 2013 r. Głos na wybraną fotografię będzie można oddać tylko raz. Do końca trwania głosowania wyniki będą utajnione.
 9. Zwycięzcy konkursu - miejsce 1, 2 i 3 - zostaną wyłonieni w drodze głosowania, o którym mowa w punkcie 8. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę EUKANUBA, która jest oficjalnym sponsorem konkursu.
 10. Komunikaty i informacje na temat konkursu publikowane będą na stronie POLSKA.HOVAWART, na portalu Forum Hovawart oraz na Facebooku w profilu POLSKA.HOVAWART.
 11. Nagrodą są dwutomowe albumy ze zdjęciami psów od firmy EUKANUBA. Nagrody zostaną rozesłane pocztą, dlatego zwycięzcy są zobowiązani odpowiedzieć na mail informujący o wygranej. Mail zwrotny powinien zawierać pełne dane adresowe zwycięzcy, dzięki którym organizator będzie mógł przesłać nagrody rzeczowe. Nagrody wysyłamy wyłącznie na terenie Polski.
 12. W przypadku, gdy na pierwszych trzech miejscach znajdą się dwie fotografie jednego użytkownika, zostaje mu przyznane miejsce, ale nagroda rzeczowa przechodzi na kolejne wyróżnione zdjęcie, które uzyskało największą ilość głosów, np. na miejsce 4. Jeden uczestnik konkursu nie może uzyskać dwóch nagród rzeczowych.
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
  1. zgłoszone zdjęcie musi być pojedynczym ujęciem, to znaczy, że nie przyjmujemy kolaży złożonych z kilku fotografii.
 

Migawki

Zaczynamy hodowlany październik i to od razu w sam środek tarczy. Na zapowiedzi daje Unalome. Szczegóły TUTAJ.