Strona główna Sprzedaż i adopcje: Psy dorosłe rasowy hovek Skipper czeka na dom

rasowy hovek Skipper czeka na dom

 

Rodowodowy, 3-letni hovawart Skipper czeka na nowy dom.
Obecnie przebywa u hodowczyni, która pisze tak:
"Poszukujemy dla niego doświadczonego, konsekwentnego i aktywnego przewodnika, który pokaże mu jak wyglądają prawidłowe relacje między człowiekiem i czworonogiem. Skipper jest bardzo żywym, pozytywnym w odbiorze psem, lubi się przeciągać gryzakiem i ładnie aportuje piłkę, ale brak mu ogłady. Bardzo potrzebuje ruchu i wszelkich aktywności, aby zużyć energię oraz zrzucić nadwagę. Dla Skippera najlepszy będzie przewodnik, który pójdzie z nim do psiej szkoły, gdzie pies nauczy się podstawowego posłuszeństwa oraz zasad prawidłowego funkcjonowania w stadzie. Do tej pory tego nie zaznał, ale wierzymy, ze znajdzie się człowiek, który go pokocha i wychowa. Skipper jest prześwietlony w kierunku dysplazji: ma zdrowe stawy biodrowe z wynikiem HD-A".

telefon kontaktowy do hodowczyni: 515-762-248
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Migawki

Podobno siostry zawsze sobie zazdroszczą. Może właśnie dzięki temu wkrótce po Ince, zgłosiła się do nas INDI Even Hov, młoda suczka hodowlana w hodowli Even Hov. Byłby to wymierny skutek zazdrości.