Strona główna Sprzedaż i adopcje: Psy dorosłe Lucas w schronisku

Lucas w schronisku

TO JEST LUCAS:
Lucas ma 7 lat. Jest rodowodowym, rasowym hovawartem. Pochodzi z hodowli znad Wielkiego Kanału, prawdopodobnie z miotu P. Lucas miał pecha. W siódmym roku jego życia jego rodzina stwierdziła, że pies "wymaga towarzystwa i uwagi". W związku z tym oddali go do schroniska.

 

Lucas przebywa w tej chwili w schronisku w Opolu. Ma złamaną łapę i waży 25 kg. Ale ma też szczęście, bo w Opolu mieszka Iza Surynt, która ma hovawartkę, też znad Wielkiego Kanału. Iza podjęła się patronatu nad Lucasem i jego adopcją. Postanowiła nad nim czuwać, a także zabierać na spacery i trochę podszkolić. Odwiedza go w schronisku. Wie już o Lucasie, że:

stosunek do obcych ludzi = przyjazny
stosunek do dzieci = przyjazny
stosunek do kotów = przyjazny
stosunek do psów-samców = agresywny
stosunek do suk = przyjazny

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Lucas ma przed sobą jeszcze co najmniej drugie siedem lat. Jeszcze może być fantastycznym psem rodzinnym, jeszcze może dać szczęście i być szczęśliwy. Bardzo byśmy chcieli, żeby tak się stało.

Zainteresowanych informacjami z pierwszej ręki zachęcamy do mailowego kontaktu z Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Zainteresowanym adopcją Lucasa podajemy namiary na schronisko w Opolu.

 

zdjęcia: udostępnione przez schronisko w Opolu (górne)
zrobione przez Izę Surynt (dolne)

 

Migawki

Zaczynamy hodowlany październik i to od razu w sam środek tarczy. Na zapowiedzi daje Unalome. Szczegóły TUTAJ.