Strona główna Sprzedaż i adopcje: Starsze szczenięta
Starsze szczenięta

Chłopaki z BANDY HUNCWOTÓW

karolina taras
55-120 Jary
Gmina Oborniki Śląskie
tel.: 508-365-716
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.facebook.com/Banda-Huncwotów-FCI

matka: LUKARDIS Srebrne Pole
Ch.PL, ED 0/0, HD-A
ojciec: MEFISTO Aldeon
JuniorCh.SK, Ch.SK, ClubCH.SK, Derby Winner'18, Grand Prix SK Junior Winner'18, Victory Junior Winner'19 ZOP, BH-VT HD A, ED 0/0
psy: 5 blond, 2 czarne podpalane
suki: 2 blond, 2 czarne podpalane


Żeby nie przedłużać, oddajemy głos hodowczyni z Bandy Huncwotów, która zna swoich chłopaków jak nikt!

Miłej lektury, miłej decyzji o nowym członku rodziny!

UMILAK Banda Huncwotów
(już w nowym domu!)


To psiak przepełniony radością od czubka noska po końcówkę ogona! Ogona, którym nieustannie merda, nawet u weterynarza, nawet podczas socjalizacyjnych badań. Jest bardzo radosnym i towarzyskim psem, kocha kontakt z człowiekiem, dziećmi i psami. Byłby zachwycony nowym domem w towarzystwie innego psa, ale do szczęścia niewiele mu trzeba. Uwielbia jedzenie, dlatego nauka przychodzi mu z dużą łatwością. Potrzeby fizjologiczne załatwia na dworze, lubi jazdę w aucie, ładnie chodzi na smyczy, nie jest konfliktowy. Uwielbia każdą aktywność z człowiekiem, zabawy w szarpanie, piłkami, czy z użyciem nosa. Umilak umili życie! :)

UZI Banda Huncwotów
(już w nowym domu!)
To przystojniak, który uwielbia pieszczoty. Podbił serca zespołu z przychodni weterynaryjnej, gdzie bywa w ramach socjalizacji, ale jest w stanie zauroczyć każdego. Kocha wspólne spacery, zabawy, jest psem aktywnym, lubi jeść i szybko się uczy. Załatwia swoje potrzeby na dworze, lubi jazdę autem i pokochał muzykę. W nowych miejscach najpierw używa nosa, a później z ciekawością zwiedza. To kontaktowy i kochany pies.

ULI ULI JANEK Banda HuncwotówTo nasz najjaśniejszy i najgrzeczniejszy pies. Na spacerze bardzo się pilnuje i pierwszy przybiega na zawołanie, jest grzeczny i sympatyczny. Pięknie odnajduje się w nowych miejscach, chodzi na smyczy swobodnie, lubi jazdę samochodem. Szybko się uczy i poznaje reguły panujące w domu. Janeczek będzie świetnym towarzyszem wędrówek czy biegów. To pies, który łatwo dopasuje się do nowej rodziny i jej trybu życia.

ULEK Banda Huncwotów
(już w nowym domu!)To kochany misiek, który odda całego siebie za obgryzanie gryzaka. Jest skrupulatny i nie odpuści żadnego posiłku. Pięknie chodzi na smyczy, lubi też podróże i spacery, a najlepiej czuje się po spacerze, gdy może odpocząć blisko kogoś, kto podrapie go za uchem. Jest największą puchatą kulką z tego miotu. W porównaniu do braci, wydaje się też nieco spokojniejszy.

 Migawki

Raz na jakiś czas dobrze zadać sobie kontrolne pytanie, do którego domu w Hogwarcie (przepraszamy, w HOVgarcie), by nas przydzielono i czy aby nie do Slytherinu, bo wtedy trzeba podjąć pilne kroki naprawcze. Na szczęście nasz nowy reproduktor, GRYFIN Czarne Ancymony FCI, jest ze względów oczywistych bezpieczny w Gryfindorze. Z tabelki wynika, że jego magiczny nos już się czymś wykazał!