Strona główna Sprzedaż i adopcje: Starsze szczenięta
Starsze szczenięta

LAMBERT Srebrne Pole ur. 28.11.2017

AGNIESZKA STODOLIŃSKA
ul Sanocka 69, 37-700 Przemyśl
tel.: 606 662 636, 16 678 23 33
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.srebrnepole.pl

matka: CHILLI Srebrne Pole
Mł.Ch.PL, Ch.PL, Mł.Zw.Klubu 2013, C.I.E., ED 0/0, HD-A
ojciec: ARNIE Čerchovské hvozdy
Ch.CZ, Naj. Pracujący Hovawart Czech'15, BH, FPr 1-3, UPr 1-3, FH 1, RH-FE, RH-Fa, ZZO 1-2, ZPS 1, ZZZ, ZM, Obedience OBZ HD-A, ED-0/0

 

LAMBERT Srebrne Pole

Lambert ma pięć miesięcy, co oznacza, że zakończył szczenięcą kwarantannę, zachowuje czystość w domu, umie ładnie chodzić na smyczy i zna podstawowe komendy.
To maluch o mocnej kości i bardzo ładnym pigmencie. Zapowiada się na prawdziwego przystojniaka.
Lambert jest grzeczny, a w zabawie rosną mu skrzydła. Ponieważ wychowuje się z dużą psią rodziną, jest zsocjalizowany z psami. Bardzo lubi pieszczoty i towarzystwo ludzi. Może być wspaniałym kompanem wiosennych spacerów.

 

miejsce dla starszaków

Zachęcamy hodowców do przedstawienia szczeniąt, które czekają jeszcze na nowy dom. Prosimy o indywidualne zdjęcia i opisy maluchów. Zamieszczamy portrety szczeniąt powyżej 12 tyg. życia. Zapraszamy, dane kontaktowe TUTAJ.

 Migawki

Nawet ludzie nie zawsze się dogadują, więc czego oczekiwać od psów? Rodowodowa hovawartka ZJAWA Leccinum zwana Szelmą musi JAK NAJSZYBCIEJ zmienić dom. Mieszkanie pod jednym dachem z dotychczasową współlokatorką stało się zbyt niebezpieczne, a suk nie da się pogodzić. A sama Zjawa? Zapowiada się na zjawiskową towarzyszkę! Więcej TUTAJ.