Strona główna Konkursy i sondy II konkurs fotograficzny portalu Polska.Hovawart

II konkurs fotograficzny portalu Polska.Hovawart

Zapraszamy Was serdecznie do konkursu "Zimą hovki się NIE nudzą!"

Tegoroczna zima jednych dopieściła, a innym zatruła życie pięknym śniegiem i mrozem. Zimnolubne hovawarty nie narzekały, ale przecież nie każda zima wygląda jak z pocztówki. Ciekawi jesteśmy, co robią Wasze hovawarty zimą?

Pokażcie nam swoją hovawarcią zimę! Zapraszamy wszystkich miłośników hovawartów, nie tylko tych zrzeszonych na naszym portalu, do wspólnej zabawy z nagrodami, które ufundowała firma ROYAL CANIN. Dla trojga laureatów przygotowane zostały podarunki: książka o pozytywnym szkoleniu i czerwona smycz. Ruszamy już dziś! Do 4 marca 2012 r. czekamy na zdjęcia Waszych hovków - liczymy na pomysłowość, wszak zima to nie tylko śnieg!

To co? My się zimy nie boimy, prawda? Zapraszamy do wspólnej zabawy, czekamy na zdjęcia!

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. "Zimą hovki się NIE nudzą!"

 1. Organizatorem konkursu jest portal POLSKA.HOVAWART (http://www.polska.hovawart.pl/).
 2. Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna, która prześle zdjęcie swojego autorstwa przedstawiające hovawarta (hovawart musi mieć udokumentowane pochodzenie).
 3. Celem konkursu jest promowanie psów rasy hovawart i integracja środowiska właścicieli.
 4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
  1. przesłanie max 2 zdjęć, na których znajduje się pies rasy hovawart (pies musi mieć udokumentowane pochodzenie), na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
  2. zdjęcia powinny być dobrej jakości - minimum 800x600 pikseli.
  3. każde zgłoszenie musi zawierać: imię psa (wraz z przydomkiem), imię i nazwisko autora, ewentualnie nazwę hodowli. Tytuł zdjęcia mile widziany.
  4. zgłoszone zdjęcie musi być pojedynczym ujęciem, to znaczy, że nie przyjmujemy kolaży złożonych z kilku fotografii.
  5. na zdjęciu nie może znajdować się imię psa, jego przydomek hodowlany ani nazwa hodowli, z jaką jest związany.
 5. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do nadesłanych prac, uznaniem niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na umieszczenie prac w powstającym archiwum fotografii, ich eksponowanie i powielanie w zakresie związanym z działalnością strony POLSKA.HOVAWART. Uczestnik wyraża także zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z niniejszym konkursem. Uczestnik konkursu zezwala na upublicznienie jego imienia i nazwiska oraz imienia i przydomka psa.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie przez uczestników konkursu praw osób trzecich.
 7. TERMINY:
  1. termin przyjmowania prac: do 4 marca 2012 r. Prace nadesłane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie,
  2. zdjęcia zostaną opublikowane na stronie POLSKA.HOVAWART 7 marca 2012 r.
  3. głosowanie będzie trwało od 7 do 14 marca 2012 r.
  4. ogłoszenie wyników nastąpi 15 marca 2012 r.
 8. Głosowanie odbędzie się za pomocą elektronicznej ankiety. Link do niej zostanie opublikowany na stronie POLSKA.HOVAWART 7 marca 2012 r. Głos na wybraną fotografię będzie można oddać tylko raz. Do końca trwania głosowania wyniki będą utajnione.
 9. Zwycięzcy konkursu - miejsce 1, 2 i 3 - zostaną wyłonieni w drodze głosowania, o którym mowa w punkcie 8. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę ROYAL CANIN, która jest oficjalnym sponsorem konkursu.
 10. Komunikaty i informacje na temat konkursu publikowane będą na stronie POLSKA.HOVAWART, na portalu Forum Hovawart oraz na Facebooku w profilu POLSKA.HOVAWART.
 11. Nagrodą jest książka oraz smycz firmy ROYAL CANIN. Nagrody zostaną rozesłane pocztą, dlatego zwycięzcy są zobowiązani odpowiedzieć na mail informujący o wygranej. Mail zwrotny powinien zawierać pełne dane adresowe zwycięzcy, dzięki którym organizator będzie mógł przesłać nagrody rzeczowe. Nagrody wysyłamy wyłącznie na terenie Polski.
 12. W przypadku, gdy na pierwszych trzech miejscach znajdą się dwie fotografie jednego użytkownika, zostaje mu przyznane miejsce, ale nagroda rzeczowa przechodzi na kolejne wyróżnione zdjęcie, które uzyskało największą ilość głosów, np. na miejsce 4. Jeden uczestnik konkursu nie może uzyskać dwóch nagród rzeczowych.
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
  1. zgłoszone zdjęcie musi być pojedynczym ujęciem, to znaczy, że nie przyjmujemy kolaży złożonych z kilku fotografii.
 

Migawki

Zaczynamy hodowlany październik i to od razu w sam środek tarczy. Na zapowiedzi daje Unalome. Szczegóły TUTAJ.