Strona główna Konkursy i sondy Konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta - zdjęcia

Konkurs 1/2013 - Przyjaciel hovawarta - zdjęcia

Drodzy fotografowie, dzięki Wam okazało się, że hovawarty to bardzo przyjacielskie stworzenia, choć rasy obronnej! Przyjaźnią są w stanie obdarzyć każdego i wszystko. A my mamy szczęście, że są przede wszystkim naszymi przyjaciółmi. Dziękujemy najserdeczniej za nadesłane zdjęcia! Powstała kolejna fantastyczna galeria, a ponieważ zdjęć jest dużo (dzięki!!!), to i oglądanie długie i przyjemne.

Dzisiaj, czyli w środę 20 lutego zaczynamy głosowanie. Będzie trwało do niedzieli 24 lutego. Głosujemy tak samo, jak przy poprzednim konkursie, poprzez anonimową ankietę. Jest tak skonstruowana, że można zagłosować tylko raz, ale za to aż na trzy zdjęcia. (English version)

Link do ankiety znajduje się TUTAJ.

A teraz, żeby nie przedłużać, zdjęcia:

 

Migawki

Dziś ta rzadka sytuacja, kiedy w jednej zajawce mamy pełnię wzorcowego hovawarta, czyli wyniki zarówno z zawodów sportowych, jak i z wystaw. W zawodach obedience w Rumiance warto brać udział choćby po to, żeby pobyć w Rumiance, to oczywiste, ale można też wspomóc dwie smocze dziewczyny, żeby nie były tam takie samotne. Z wystaw natomiast oferujemy warszawską molosówkę oraz trójkowy Nowy Dwór Mazowiecki.